Uczta dla zmysłów

Po wejściu do jakiegokolwiek mieszkania jedną z pierwszych rzeczy jaką rejestrujemy – często w sposób nieświadomy – jest zapach. To on natychmiast wpływa na naszą ocenę mieszkania oraz to czy czujemy się w danym miejscu dobrze czy źle.

początek wpisu

Jeśli jest to dom rodzinny, z którym mamy dobre wspomnienia zazwyczaj tym cudownym zapachem jest aromat wydobywający się z kuchni związany z naszymi ulubionymi potrawami przyrządzanymi przez mamę lub babcię.

W dzisiejszych czasach model życia ulega często przekształceniu i coraz częściej spożywamy posiłki na mieście i tam odbywają się spotkania rodzinne. Nie oznacza to jednak, że musimy rezygnować z tego niepowtarzalnego zapachu naszego domu. Możemy zatroszczyć się o niego w inny sposób.

Idealne w tym celu będą świeczki Woodwick. Są one wykonane z naturalnego drewnianego knota, organicznych wosków z soją z dodatkiem wysoko skoncentrowanych olejków zapachowych. Użycie drewnianego knota jest nowatorskim rozwiązaniem dzięki któremu następuje szybsze uwalnianie zapachu, czystość spalania oraz charakterystyczny dźwięk skwierczenie drewna w domowym kominku określany przez producentów jako ‘crackles as it burns’. Czy to nie wspaniałe, że taka niewielka świeczka Woodwick pomaga stworzyć przytulną atmosferę w naszym domu i zapewnia odpoczynek zmysłów i błogi relaks?

Woodwick swiece to luksusowy produkt, który wyróżniają charakterystyczne szklane opakowania w kształcie klepsydry z eleganckimi drewnianymi pokrywkami. Są one minimalistyczne i doskonale wkomponują się w każde wnętrze. Zapach wydobywający się z tego designerskiego naczynia jest intensywny lecz nie narzucający się a jego trwałość odczuwalna jest od samego początku aż po końcówkę świecy.

Dzięki użyciu najwyższej jakości produktów luksusowe świeczki Woodwick cieszą wszystkie zmysły. Szeroki wybór niepowtarzalnych zapachów z łatwością pomoże nam się przenieść w egzotyczną podróż, do przytulnej kawiarni lub na łąkę pełną świeżych kwiatów.

Przytulna atmosfera i pobudzenie zmysłów nigdy nie były łatwiejsze do osiągnięcia.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY