Karykaturzysta na wesele – opis atrakcji weselnej

Coraz częściej na imprezy weselne w całej Polsce zapraszany jest artysta eventowy, nazywany jednym z najszybszych karykaturzystów świata. Jak wygląda atrakcja weselna i eventowa w wykonaniu profesjonalisty? Czy karykaturzysta na wesele, to dobry pomysł?

początek wpisu

Karykatury na weselu

O tym, jakie zalety winien mieć wysokiej klasy karykaturzysta eventowy, wielokrotnie pisał na blogu popularny serwis Karykatury.com. Nie będziemy tu pisać o tym w szczegółach, a jedynie zasygnalizujemy. Otóż w tym fachu najważniejsze są: talent, renoma artysty, jego doświadczenie oraz szybkość rysowania. Także solidność i uczciwość, ale to oczywiste w każdym fachu.

Nie jest obojętne, czy np. w ciągu 4 godzin trwania wesela powstanie 12-15 czy 100 karykatur, prawda? Dlatego jeśli zapraszasz karykaturzystę na swoje wesele, zatrudnij takiego, który rysuje nie tylko dobrej jakości, podobne i zabawne podobizny, ale równocześnie takiego, który robi to naprawdę szybko. Każdemu gościowi swojego wesela daj możliwość skorzystania z takiej atrakcji weselnej, nie tylko wybranym.

Tym bardziej, że ceny prawie zawsze są zależnie nie od ilości wykonanych karykatur, lecz od czasu pracy. Jeśli jeden artysta jest w stanie zrobić (jak napisaliśmy wyżej) 12-15, a inny 100 karykatur, w dodatku za podobną kwotę – wybór karykaturzysty jako atrakcji na twoje wesele nie będzie trudny.

Karykatury na żywo – stanowisko karykaturzysty

Co trzeba zapewnić artyście, którzy przybywa na wesele, aby gościom sprawić radość dzięki swemu talentowi? Zacznijmy od miejsca: powinno być najdalej od głośników czyli zapewnić względny spokój i kameralność pracy. Bo rysowanie portretów wymaga odrobiny skupienia. Dlatego dobrym pomysłem jest dowolne miejsce, poza główną salą weselną.

Stanowisko karykaturzysty winno być dobrze doświetlone – co też jest oczywiste, bo musi widzieć twarz osób które rysuje. Chyba, że przybywa na uroczystość z własną lampą. Wtedy obok po prostu winno być gniazdo z prądem. Do tego 3 krzesła lub inne miejsca siedzące z oparciem oraz stolik na położenie przyborów. Jak widać, aby zapewnić karykaturzyście eventowemu komfort pracy, nie potrzeba jakichś wyjątkowych warunków.

Zostaje kwestia – czy jesteś przekonany / przekonana, że zaproszenie najszybszego karykaturzysty na swoje wesele, to dobry pomysł. A jeśli tak – czy termin który cię interesuje, ma jeszcze wolny. Dlatego warto pomyśleć o tej atrakcji weselnej jak najwcześniej. Więcej informacji i kontakt na stronie: Karykatury.com.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY