Ekologiczne gadżety reklamowe do biura.

Plastik stanowi jeden z największych problemów w gospodarce odpadami. Przedsiębiorcy produkują tony opakowań, które następnie lądują na wielkich wysypiskach śmieci albo, co gorsza, w oceanie. Z tego względu wszelkie działania podejmowane w zgodzie ze środowiskiem naturalnym są bardzo cenione przez konsumentów. Nawet te w postaci ekologicznych gadżetów reklamowych do biura potrafią zdziałać cuda. Jakie upominki i akcesoria wybrać dla swoich pracowników? I kiedy im je podarować?

Mały gest, ale cieszy – eko gadżety do biura

Zatrudniasz nowego pracownika i chcesz, żeby już od pierwszych godzin w Twojej firmie poczuł się jak ryba w wodzie? Podaruj mu prezent, z którego będzie korzystał przez cały czas, gdy pozostanie z Tobą związany biznesowo. Zestaw wejściowy składający się z podstawowego wyposażenia z pewnością zostanie pozytywnie odebrany. Ekologiczne gadżety reklamowe do biura mogą zawierać papierowe długopisy i notatniki, które usprawnią codzienne wykonywanie obowiązków. Świetnym podarunkiem będą także bambusowe kalendarze, dzięki czemu pomożesz swoim nowym pracownikom lepiej planować ich dzień. Dodatkiem staną się teczki oraz karteczki samoprzylepne w drewnianym pudełku, które porządkują pracę, a do tego świetnie wyglądają.

początek wpisu

Ekologiczne gadżety reklamowe do biura to również wszelkiej maści kubki wykonane z papieru czy kukurydzy. Zamień plastikowe kubeczki na wodę na wersję papierową oraz wprowadź rozwiązania szklane bądź bambusowe. Zaskocz swoich pracowników czymś wyjątkowym i niepowtarzalnym i w prosty sposób spraw, że będą oni chcieli z Tobą dłużej współpracować.

Upominki dla zasłużonych pracowników

Dla pracowników z większym stażem, bądź na wyjątkowe okazje, jak Boże Narodzenie czy jubileusz firmowy, możesz zakupić nieco bardziej figlarne reklamowe gadżety ekologiczne. Sprawdzą się one nie tylko w biurze, ale także w zaciszu domowym, co dodatkowo wpłynie na szybsze i skuteczniejsze budowanie świadomości marki w oczach potencjalnych klientów. Postaw na eko elektronikę, jak np. ładowarki solarne czy pudełka śniadaniowe z kukurydzy. Będą one towarzyszyć Twoim pracownikom w trakcie przerw w pracy oraz pomogą im się bardziej związać z pracodawcą.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY