Titan – poznaj tytana wśród walizek i toreb podróżnych

Zdaniem wielu turystów i osób często podróżujących walizki Titan to najmodniejszy sposób na bagaż. Niezależnie od tego, czy chodzi o twarde walizki czy miękkie torby – marka oferuje eleganckie i nowoczesne walizki, które idealnie nadają się zarówno na spontaniczne weekendowe wycieczki, jak i na długie wakacje. Propozycje Titan to:

początek wpisu
  • przestronne wnętrza,
  • solidna konstrukcja,
  • wiele kolorowych odmian

Te wszystkie cechy sprawiły, że walizki Titan szybko stały się modnym, pożądanym dodatkiem.

Walizki Titan – poznaj modny sposób podróżowania


Marka walizek Titan ma do zaproponowania tak wiele innowacyjnych elementów w formie, materiałach i funkcji, iż nic dziwnego, że jeśli chodzi o walizki i torby podróżne wiedzie prym na dzisiejszym rynku. W szczególności połączenie funkcji i designu, które wyróżnia torby i
walizki Titan, sprawia, że te produkty są tak wyjątkowe.

Innowacyjną atrakcją marki są przede wszystkim twarde walizki wykonane w 100% z czystego poliwęglanu – jednego z najbardziej odpornych tworzyw sztucznych na świecie. Jeśli wolisz mieć bagaż z miękką skorupą, torby Titan wykonane z wytrzymałego nylonu mogą być wysoce zalecane – tym bardziej, że mimo tej miękkości zapewniają solidną powierzchnię z praktycznymi przegrodami zewnętrznymi.

Wszyscy, którzy zdecydują się na torby bądź walizki Titan, mogą również liczyć na ponadczasowy design oprócz wytrzymałości. Wysokiej jakości torba lub walizka tej marki nie posłuży jeden, czy dwa lata – ale mogą się sprawdzić przez kilka dziesięcioleci – a nawet być towarzyszami w podróży przez całe życie. Właśnie dlatego miłośnicy marki Titan mówią, że cenią ją za solidność, ponadczasowy i czysty design, który nie jest rozpoznawalny ze względu na swój fantazyjny wygląd, ale ze względu na strukturę powierzchni.

Titan – marka powstała na ambicjach

Walizki Titan mają klasyczny design i wysoką jakość, a sama firma lata doświadczeń za sobą. Została założona na początku lat osiemdziesiątych i od tego czasu opracowuje innowacyjne rozwiązania wokół tematu „walizki i torby podróżne”.

Ciekawostką jest to, że założycielowi marki Thomasowi – branża ta towarzyszyła od dzieciństwa, ponieważ jego ojciec pracował jako przedstawiciel handlowy firmy zajmującej się walizkami w Heidelbergu. Będąc ambitnym biznesmenem Wagner Jr. założył własną firmę – Thomas Wagner GmbH – co miało miejsce dokładnie w 1983 roku.

Jednak w tych czasach za tą nazwą kryła się sprzedaż hurtowa walizek. Historia prawdziwego sukcesu marki rozpoczyna się pod koniec lat 90-tych, kiedy firma skoncentrowała się na rozwoju własnej marki – a walizki Titan były i są do dziś jej podstawą. Początkowo były to przede wszystkim propozycje z miękką skorupą, później przede wszystkim twarda obudowa i to ona właśnie sprawiła, że marka zaczęła cieszyć się coraz większym powodzeniem, a dzisiaj w ciekawych ofertach możemy jej asortyment kupować w naprawdę dobrych cenach i cieszyć się wszystkim tym, czym Titan wyróżnia się na tle konkurencji.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY